1.DÍL: Svatební dny 2017

Zdravím všechny nevěsty a koordinátorky!

Konečně je to tu a my vysíláme první díl svatební série Svatba naruby aneb jak tradiční svatbu netradičním způsobem, který je věnovaný právě vám!

Tento pořad má za cíl vám předat hodnotné rady, tipy a nápady od různých dodavatelů z různých odvětví tak, abyste měly všechny informace rychle, přehledně a především na jednom místě.

Společně se každou neděli v 18:00 podíváme do svatebních salónů, za různými fotografy, DJ a také zavítáme na zajímavá místa, kde budete moct uspořádat váš svatební den.

První díl má primárně uvítací charakter a zavítáme v něm na letošní svatební veletrh Svatební dny 2017 pořádaný v Clarion Congress Hotelu. Ať už plánujete svatbu na tento či příští rok a měli jste možnost tam se svým partnerem zavítat či plánujete návštěvu v příštím roce, mohu to všem jedině doporučit!

Proč? Máte možnost setkat se tu se zajímavými a třeba i méně známými dodavateli, kteří nabízejí častokrát skvělé veletržní slevy, především na cenách snubních prstýnku se taková sleva řádně cení! 🙂

Letošním rokem provázela krásná Hana Reinders Mašlíková, jejíž úžasná garderoba neunikla úžasům všech návštěvníků, především mužské populace 🙂 V případě velkého štěstí jste mohli své jméno hodit do slosování a právě od ní jste na konci mohli získat i poukaz v hodnotě 10.000 Kč na snubní prsteny! No, rozhodně se vyplatilo čekat do konce.

Svatební dny moderovala Hana Mašlíkova

Pro nevěsty tu nebyla nouze o svatební šaty od různých značek a návrhářů všeho druhu a tak se mohly samy přesvědčit, že o bílé barvě to už dávno není a ve stylu se meze nekladou.

Svatební šaty z veletrhu Svatební dny 2017

Totéž se týkalo i různých menších rodinných či větších zlatnictví, kde jejich zástupci byli připraveni vám poskytnout cenné rady pro správný výběr toho pravého prstenu, který bude zdobit vaši levou ruku po zbytek života.

Výběr snubního prstenu

Pokud vám vyhládlo, na různých stáncích, ať už za menší poplatek či zdarma, bylo k dispozici různé občerstvení všeho druhu, které potěšilo snad každého. 🙂 Minimálně jste měly jistotu, že váš partner to s vámi ještě chvíli vydrží;)

Občerstvení na svatebním veletrhu Svatební dny 2017

Nechyběly ani ukázky svatebních dortů všech barev, které zdobily nejeden rautový stůl a jak můžete vidět na videu, černá na svatbě už není tabu!

Svatební dny 2017 - svatební dort

Pro dobrou náladu a za trochou odpočinku stačilo jít do velikého sálu Meridan, kde jste mohli načerpat síly za zvuků skvělé kapely ABBAcz, která nejednoho návštěvníka nechala chladně sedět na židli 🙂

Vystoupení hudební skupiny ABBAcz může oživit každou akci

To je pro dnešek vše. A co bude příště? Zajdeme se podívat do svatebního Studia Anet, kde nás Nikola Miláčková (majitelka salónu) a Romana Čížková (spolumajitelka) provedou problematikou správného výběru svatebních šatů. Čemu se vyvarovat a naopak čemu bychom měly věnovat pozornost.

Studio Anet - upoutávka na druhé video
Fotografie: Lukáš Navara – www.Navarafoto.cz

Tak příště týden v neděli v 18:00 na www.svatbanaruby.cz!
Vaše Anet

Napsat komentář