O NÁS

Aneta Marková

Celý tenhle nápad nemohl být nikoho jiného než právě Anet. Nerada dělá věci jako ostatní. Vždy chce vynikat a zaujmout, to je její přirozenost. Anety cílem je to, aby lidé odcházeli s pocitem, že to byla ta nejlepší svatba, na které kdy byli. Je ráda středem pozornosti, proto si troufá moderovat celou svatbu. A co patří mezi Anety vášně? Zbožňuje cestování, při kterém odpočívá, tráví hodiny na Pinterestu, kde hltá inspiraci a miluje svou rodinu a přátele, na které nedá dopustit. Její největší odměnou je poděkování za skvěle odvedenou práci.

Anet
onas-anet

Aneta Hostková

Aneta je neuvěřitelný mix dvou protipólů. Mísí se v ní totiž absolutně organizovaný člověk s diářem v hlavě a zároveň neponaučitelný snílek s duší bohéma. Anet jde po hlavě do každé spontánnosti. Můžete se proto klidně vsadit, že pokud ji necháte zorganizovat svou svatbu, vše klapne do posledního detailu, ale nuda a šeď se vašemu dni vyhnou velkým obloukem. Anety volný čas se smrskl na péči o její dvě malé holčičky. Když už se ale zadaří, miluje jízdu na koni, toulky přírodou s foťákem v ruce, knihy a historii.

Denisa

Před pár lety byla Denisa pozvaná na svatbu konanou na zámku ve Valticích. Při svatebních přípravách si uvědomila, že tahle práce je přesně to, co by ji v budoucnu mohlo opravdu naplňovat. Dneska už má za sebou nespočet organizací nejen svateb, ale i dalších eventů. Dokonce měla tu čest, stát na svatbě po boku nevěsty, v roli její svědkyně. Denisa je kreativní člověk a neustále se snaží vymýšlet způsoby, kterými udělat tenhle den pro snoubence ještě krásnějším. Denisa je originální akčňák a nic pro ni není nemožné. Nejšťastnější je, když se všichni skvěle baví a o svatbě se ještě dlouho vypráví.

Denisa