Nevěsta z rockové princezny nebo zasněné Popelky? Proč ne!

Mé promofocení je vždy hurá akce za pět minut dvanáct a tentokrát tomu nebylo jinak. Modlila jsem se, aby nám počasí přálo a tradá, taky že jo. Prvotní myšlenka byla udělat pouze pár promofotek nás koordinátorek, abyste měli představu, co jsme vůbec zač. Nakonec se to ale během jednoho dne celé přetransformovalo v to, že bychom spolu s naším fotografem Peterem Obertou a pomocným fotografem a kameramanem Tom Red, mohli zkusit nafotit něco jako alá proměny. Chtěli jsme ukázat, že každá nevěsta je krásná nezávisle na tom, že si jí na ulici ani nevšimnete, když kolem vás projde. Nebo naopak vás její vzhled praští do očí, když se jedná například o nekompromisní rockerku.

Snažila jsem se této proměně vyhnout, ale daleko jsem holkám neunikla a v den focení mi byla přiřknuta rola studentky. Jéé, to byly časy 😀 Denisa se statečně ujala role rockerky, naše úžasná květinářka a koordinátorka Erika se proměnila v Popelku a role konzervativní ,,právničky” se chopila Nela, která se rázem proměnila v řeckou bohyni.

Focení bylo skvělé a moc jsme si to všichni užili. Největší poprask jsme způsobili v tramvaji a to k tomu stačila pouze jediná zastávka:D To víte, čtyři opuštěné a přitom veselé nevěsty na dva mládence v podobě našich fotografů. No komu by z toho nešla hlava kolem! 🙂

A jak focení dopadlo? Výsledek posuďte sami;)

Napsat komentář