Jak to všechno začalo…

Dlouho se mi hlavou proháněla myšlenka, že bych si založila své vlastní stránky na koordinaci a dekoraci svateb, abych byla svobodná a nezávislá. Věděla jsem, že chci dělat věci jinak, zkrátka naruby a tak vznikl i samotný název. Nicméně se nic nedělo, jen jsem o tom stále dokola mluvila, ale bez akce. Tedy až do doby, kdy i mě samotnou, po pár svatbách mých přátel, přepadly touhy se vdávat. Standardně tuto otázku pokládá muž ženě, ale mě to nedalo a do této oblasti jsem zabrouzdala. No, jak asi tušíte, nesetkala jsem se s úplně uspokojující odpovědí. Odpověď typu: ,,Miláčku, vždyť je to moc drahé!” Stála jsem zaražená nad postelí a nevydala jsem ze sebe ani hlásku. Koukala jsem na svého přítele jak péro z gauče, jinak se to ani nedá popsat, a hlavou se mi točily myšlenky typu: jak jako drahý? Vždyť to jde udělat tak, aby svatba byla super a přitom moc nestála. Konec mlčení, konec vzájemného vejrání, nastal čas jednání.

Sebrala jsem tužku, papír a svou hlavu, netrvalo to ani pár chvil a koncept byl na světě. K tomu jsem si vytvořila myšlenkovou mapu 3×5 m, která se nám vůbec nikam nevejde, ale byla jsem šťastná a spokojená. V té době jsem i ukončila pracovní poměr a rozhodla se, že se vydám svou vlastní cestou a vuala, Svatby naruby jsou na světě. Tedy, když pominu ještě těch pár měsíců, než jsem se k tomu skutečně dopracovala, ALE hlavní už jsou!

Teď nastal čas, abych předala všechny své zkušenosti a znalosti dál, aby i vy jste z nich měly užitek, jelikož sama za tyroky ve svatebním průmyslu dobře vím, že svatba je věda a navíc, že každá svatba může být krásná a to za všech okolností!

A pokud se ptáte, zda jsem se konečně vdala, tak vám to ráda prozradím při našem prvním setkání;)

Hodně štěstí vám všem a těšíme se na vás!

Za Svatby naruby

Vaše Anet

Napsat komentář