13. DÍL – DJ versus kapela


Terka a Vláďa

Anetka je úžasná. Díky ní jsme měli tu nejkrásnější svatbu, co jsme si mohli přát. Mít koordinátorku se vyplatilo, protože Aneta má opravdu velký přehled. Navíc z ní čiší spousta energie a nadšení pro věc.


Hanka a Vašek

Anet nám zajistila naprosto veškerý servis. Nad rámec všeho nás překvapovala svými originálními nápady na výzdobu, zábavu aj. Díky její skvělé práci neměli naši svědci žádné organizační povinnosti a mohli si celý den užít s námi.


Ivetka a Honza

Bc. Aneta Marková – Nejlepší volba. Pomohla nám sehnat dodavatele i perfektně zorganizovala svatební den, který jsme si tak mohli naplno užít!


Péťa a Dan

Aneta je ta nejlepší koordinátorka jakou jsme si mohli vybrat, díky ní byl náš den bez jediné chybičky a my dva jsme si ušetřili spoustu nervů páč nám skoro se vším pomohla 🙂


Kamila a Honza

S Vašimi službami jsme byli více než spokojeni. Od samého začátku, kdy jsme se seznámili, jste byla učiněný poklad. Získala jste si nás upřímným, přátelským a především profesionálním přístupem. Naše svatební přípravy byly díky Vám lehčí a občasný stres jste od nás svou podporou a uklidněním ihned odehnala. Svatební den byl skvělý a Vy jste na tom měla velkou zásluhu. Nelze jinak než Vás jen chválit a doporučit vaše služby i jiným 🙂 Děkujeme Vám za vše. K + H