4. DÍL – Návštěva na Hlubočepském zámečku

Zdravím všechny nevěsty a koordinátorky,

a to již už čtvrtého dílu Svateb naruby. Pokud ještě nemáte vymyšlené místo na obřad a hostiny, chtěly byste mít vše v jednom a přitom zvolit takové místo, které bude všem dostupné a originální, tak jste dnes na správné adrese! Právě dnes bych Vám chtěla představit svou srdcovou záležitost a tím je Hlubočepský zámeček, místo, které rozpoutala vývoj mé kariéry ve svatebním průmyslu:)

Jedná se areál nedaleko Smíchovského nádraží (5 minut tramvají), ležící pod Barrandovem. Díky jeho poloze si můžete na své svatbě užít soukromí a přitom plnohodnotnou párty rozhodně nekončící desátou hodinou:)
Máte-li na své svatbě děti, určitě uvítají výběh do zahrady a rodiče naopak dostatek parkovacích míst.

Rozhodně se nemusíte obávat, že byste těmito prostory někoho nezaujali, jelikož jsou sami o osobě natolik netradiční, že nejednomu svatebčanovi to vyrazilo dech. Díky měkkému dřevu se dají prostory lehce dozdobit dle vašich požadavků. Sama nechci vědět, kolik špendlíků a napínáčků tam po mých dekorací je;) Podívejte se, jak by mohly prostory vypadat ve svatební den a to na Facebook Hlubočepského zámečku nebo na Facebook Svatba naruby. Recenze jednotlivých klientů naleznete na www.svatbanaruby.cz

Pokud Vás čtení tohoto článku zaujalo, určitě nezapomeňte shlédnout video, případně mi zavolat či napsat e-mail na info@hlubocepskyzamecek.cz a objednat si osobní návštěvu, která je vhodná cca tak za měsíc, jen co se vše začne krásně zelenat:)

Tak tedy naviděnou příští sobotu v 18:00, kdy se podíváme do Studia Agnes, kde nám poradí, jak obléknout maminky ve svatební den🙂

Užijte si zbytek slunečné neděle!

Hezký den,

Anet

Napsat komentář