3. DÍL: Jak vybrat svatební šaty (2/2)

Zdravím všechny nevěsty a koordinátorky, které si nenechaly ujít druhou část dílu Jak si vybrat svatební šaty. Dnes Vám představíme tři různé tipy modelek/nevěst, kterým budeme vybírat vhodné šaty a naopak Vám ukážeme, které nejsou to pravé ořechové.

První modelka, která se nám představí, je Míša se silnějšími pažemi, blondýnka menší postavy. Co dělat, abyste zakryly silnější ruce? Nikola Miláčková spolu s Romanou Čížkovou si s tímto úkolem hravě poradily!

Naše druhá modelka, Lucka, je krásné štíhlé a vysoké postavy. Hnědovláska, které sluší nejedna barva svatebních šatů, podívejte.

Ani já jsem se nevyhnula této roli, a proto máte prozatím jedinečnou příležitost mě spatřit ve svatebních šatech:) A mé dispozice? Hnědovláska menší postavy, silnější boky, větší bříško a zadeček. Myslela jsem si, že to bude nelehký úkol na mě najít svatební šaty, ale s výběrem jsem byla více než příjemně překvapená.

A co vy? Jaká je Vaše postava? Napište nám zpětnou vazbu do komentářů a my se Vám rádi pokusíme vyhovět v příštích dílech:)

Tak příště opět v neděli v 18:00, kdy zavítáme do prostor Hlubočepského zámečku.

Přeji šťastný lov! 🙂

Vaše Svatba naruby

Napsat komentář